מערכת שעות
שישי 29.03
09:00
פילאטיס/Pilates
ענבר חגואל
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים - שיקומי
סלונה משולם
פילאטיס מכשירים
10:00
BODYPUMP
סלונה משולם
סטודיו
10:00
*פילאטיס מכשירים
אליזבט ללו
פילאטיס מכשירים
11:00
*פילאטיס מכשירים - מודרני
מיה אייזקס
פילאטיס מכשירים
11:15
יוגה ויניאסה / YOGA
קייסי גרנובסקי
סטודיו
12:30
*פילאטיס מכשירים - טבטה
דפני ריינשטיין
פילאטיס מכשירים
13:30
אימון בטן, ישבן וירכיים
עופר רז
סטודיו
שבת 30.03
ראשון 31.03
08:30
פילאטיס/Pilates
ענבר חגואל
סטודיו
08:30
*פילאטיס מכשירים - טבטה
דפני ריינשטיין
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
אליזבט ללו
פילאטיס מכשירים
17:30
יוגה/YOGA
עידית רצון
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
אליזבט ללו
פילאטיס מכשירים
19:00
פונקציונלי
הגר כספי
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים שיקומי
סלונה משולם
פילאטיס מכשירים
20:00
BODYPUMP
סלונה משולם
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
מיה אייזקס
פילאטיס מכשירים
שני 01.04
08:00
*פילאטיס מכשירים -קלאסי
עדן יהושע
פילאטיס מכשירים
08:30
TRX POWER
עופר רז
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים - פאוור
עדן יהושע
פילאטיס מכשירים
17:00
פילאטיס/Pilates
גל וירצברגר
סטודיו
18:00
TRX POWER
עופר רז
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים
גל וירצברגר
פילאטיס מכשירים
19:00
אימון בטן, ישבן וירכיים
עופר רז
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים - מודרני
גל וירצברגר
פילאטיס מכשירים
20:00
יוגה/YOGA
אלמוג אוברלנדר
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים
גל וירצברגר
פילאטיס מכשירים
שלישי 02.04
08:00
*פילאטיס מכשירים - קלאסי
גל וירצברגר
פילאטיס מכשירים
08:30
פילאטיס/Pilates
דקלה באשי
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים-מוביליטי
גל וירצברגר
פילאטיס מכשירים
09:30
יוגה/YOGA
דקלה באשי
סטודיו
17:00
*פילאטיס מכשירים פאוור
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
17:30
יוגה
אלמוג אוברלנדר
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים - פאוור
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
18:30
POWER
סלונה משולם
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים- מתקדמים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
רביעי 03.04
08:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
טל קאופן
פילאטיס מכשירים
08:30
פונקציונאלי
ליאורה נוריאל
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
טל קאופן
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים
גל וירצברגר
פילאטיס מכשירים
17:30
יוגה/YOGA
עידית רצון
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים -קלאסי
גל וירצברגר
פילאטיס מכשירים
19:00
טבטה
סאן פרץ
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים- קלאסי
גל וירצברגר
פילאטיס מכשירים
20:00
POWER PILATES
גל וירצברגר
סטודיו
חמישי 04.04
08:15
יוגה/YOGA
עידית רצון
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים - קלאסי
דפני ריינשטיין
פילאטיס מכשירים
10:00
*פילאטיס מכשירים - טבטה
דפני ריינשטיין
פילאטיס מכשירים
16:00
פילאטיס
דקלה באשי
סטודיו
17:00
יוגלאטיס
דקלה באשי
סטודיו
17:00
*פילאטיס מכשירים- פאוור
מדריך מחליף
פילאטיס מכשירים
18:00
*פילאטיס מכשירים- פאוור
מדריך מחליף
פילאטיס מכשירים
18:00
פונקציונלי
סאן פרץ
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים-בטן,ישבן
מדריך מחליף
פילאטיס מכשירים
19:00
ZUMBA
סאן פרץ
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים-בטן,ישבן
מדריך מחליף
פילאטיס מכשירים
הרישום לשיעורים ייעשה באמצעות אפליקציית ספייס.
ההרשמה לשיעורי בוקר נפתחת ב-12:00 בצהריים יום לפני השיעור ולשיעורי ערב נפתחת ב-12:00 בצהרים ביום השיעור. ההרשמה לשיעורי בוקר בימי א' נפתחת בשבת החל מהשעה 20:30. ההרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים נפתחת ב-12:00 בצהריים, 7 ימים לפני מועד השיעור
ניתן להירשם לשיעורים עד 5 דקות לאחר תחילת השיעור (על בסיס מקום פנוי)
ביטול הרשמה עד חצי שעה לפני תחילת שיעור, ביטול הרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים עד שעתיים לפני תחילת השיעור.
שיעורי פילאטיס מכשירים ברשת הינם בתשלום נוסף