חולון
חדר כושר + חוגים
מערכת שעות
חמישי 28.03
08:30
חיזוק הגוף והיציבה
מאיה מלכה
סטודיו ירוק
08:30
*פילאטיס מכשירים
מיכל פלד
סטודיו מכשירים
08:30
רצועות פונקציונאלי
אוולין צופי
סטודיו סגול
09:30
*פילאטיס מכשירים
מיכל פלד
סטודיו מכשירים
09:30
פילאטיס
אוולין צופי
סטודיו ירוק
10:30
*פילאטיס מכשירים
מיכל פלד
סטודיו מכשירים
15:00
*פילאטיס מכשירים
סמי אמינוב
סטודיו מכשירים
16:00
*פילאטיס מכשירים
סמי אמינוב
סטודיו מכשירים
17:00
פילאטיס בר
אופיר בני ישראלי
סטודיו סגול
17:00
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
18:00
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
18:00
פילאטיס מזרן
אופיר בני ישראלי
סטודיו ירוק
18:30
HIIT
יאיר ברקת
סטודיו סגול
19:00
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
19:30
Body Pump
יאיר ברקת
סטודיו ירוק
19:30
חדש! יוגה - 90 דקות
שחף גנון
סטודיו סגול
20:00
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
20:30
קיקבוקס
יאיר ברקת
סטודיו ירוק
שישי 29.03
08:00
עיצוב דינאמי
אלכס גרשפלד
סטודיו ירוק
08:00
זומבה
שרון גרופי
סטודיו סגול
08:30
*פילאטיס מכשירים
חן בארז
סטודיו מכשירים
09:00
HIIT
אלכס גרשפלד
סטודיו ירוק
09:00
רצועות פונקציונאלי
שרון גרופי
סטודיו סגול
09:30
*פילאטיס מכשירים
חן בארז
סטודיו מכשירים
10:00
פילאטיס
מור בן יעקב
סטודיו ירוק
10:00
יוגה אשטנגה - 90 דקות
יניב אלפנדרי
סטודיו סגול
10:30
*פילאטיס מכשירים
חן בארז
סטודיו מכשירים
11:30
*פילאטיס מכשירים
חן בארז
סטודיו מכשירים
12:30
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
13:30
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
14:30
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
16:00
קיקבוקס
יאיר ברקת
סטודיו ירוק
שבת 30.03
08:30
*פילאטיס מכשירים
חן בארז
סטודיו מכשירים
09:30
עיצוב דינאמי
סבב מדריכים
סטודיו ירוק
09:30
*פילאטיס מכשירים
חן בארז
סטודיו מכשירים
10:30
Core / רצועות
סבב מדריכים
סטודיו ירוק
10:30
*פילאטיס מכשירים
חן בארז
סטודיו מכשירים
10:30
חדש! יוגה - 90 דקות
שחף גנון
סטודיו ירוק
11:30
*פילאטיס מכשירים
חן בארז
סטודיו מכשירים
18:00
עיצוב
שרון גרופי
סטודיו ירוק
19:00
זומבה
שרון גרופי
סטודיו סגול
ראשון 31.03
07:30
*פילאטיס מכשירים
אוולין צופי
סטודיו מכשירים
08:30
פילאטיס
מאיה מלכה
סטודיו ירוק
09:30
*פילאטיס מכשירים
אוולין צופי
סטודיו מכשירים
09:30
עיצוב
מאיה מלכה
סטודיו ירוק
17:00
עיצוב דינאמי
זיו כהן
סטודיו ירוק
17:00
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
18:00
CORE-חד פעמי
זיו כהן
סטודיו ירוק
18:00
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
18:00
עיצוב בטן ישבן ירכיים
מיכאל אזולאי
סטודיו סגול
19:00
טרמפולינות
מיכאל אזולאי
סטודיו ירוק
19:00
*פילאטיס מכשירים
אוולין צופי
סטודיו מכשירים
19:00
יוגה אשטנגה - 90 דקות
מאיה קולונסקי
סטודיו ירוק
20:00
*פילאטיס מכשירים
אוולין צופי
סטודיו מכשירים
20:00
HIIT
שחף גנון
סטודיו ירוק
21:00
רצועות פונקציונאלי
שחף גנון
סטודיו סגול
שני 01.04
08:30
עיצוב
אוולין צופי
סטודיו ירוק
08:30
*פילאטיס מכשירים
מיכאל אזולאי
סטודיו מכשירים
09:30
*פילאטיס מכשירים
מיכאל אזולאי
סטודיו מכשירים
09:30
פילאטיס ומתיחות
אוולין צופי
סטודיו ירוק
10:30
*פילאטיס מכשירים
מיכאל אזולאי
סטודיו מכשירים
17:00
עיצוב בטן ישבן ירכיים
מיכאל אזולאי
סטודיו ירוק
17:00
*פילאטיס מכשירים
שירי משורר
סטודיו מכשירים
18:00
Switching
יאיר ברקת
סטודיו סגול
18:00
פילאטיס בר ומתיחות
מיכאל אזולאי
סטודיו סגול
18:00
*פילאטיס מכשירים
שירי משורר
סטודיו מכשירים
19:00
*פילאטיס מכשירים
שירי משורר
סטודיו מכשירים
19:00
Body Pump
יאיר ברקת
סטודיו ירוק
19:00
זומבה
יפעת הדר
סטודיו סגול
20:00
*פילאטיס מכשירים
שירי משורר
סטודיו מכשירים
20:00
פילאטיס בר
אופיר בני ישראלי
סטודיו סגול
20:10
קיקבוקס
יאיר ברקת
סטודיו ירוק
שלישי 02.04
08:30
רצועות פונקציונאלי
אלכס גרשפלד
סטודיו סגול
08:30
פילאטיס
מאיה מלכה
סטודיו ירוק
08:30
*פילאטיס מכשירים
מור בן יעקב
סטודיו מכשירים
09:30
*פילאטיס מכשירים
מור בן יעקב
סטודיו מכשירים
09:30
זומבה
שרון גרופי
סטודיו סגול
09:30
עיצוב
מאיה מלכה
סטודיו ירוק
10:30
*פילאטיס מכשירים
מור בן יעקב
סטודיו מכשירים
15:00
*פילאטיס מכשירים
אסתר ארצון
סטודיו מכשירים
17:00
פילאטיס
זיו כהן
סטודיו ירוק
17:00
*פילאטיס מכשירים
שירי משורר
סטודיו מכשירים
18:00
עיצוב
זיו כהן
סטודיו ירוק
18:00
*פילאטיס מכשירים
שירי משורר
סטודיו מכשירים
18:00
רצועות פונקציונאלי
מור כהן
סטודיו סגול
19:00
HIIT
מור כהן
סטודיו סגול
19:00
*פילאטיס מכשירים
שירי משורר
סטודיו מכשירים
19:00
CORE
אלכס גרשפלד
סטודיו סגול
20:00
*פילאטיס מכשירים
שירי משורר
סטודיו מכשירים
20:00
זומבה
מירית אוחנה
סטודיו סגול
20:00
עיצוב בטן ישבן ירכיים
אלכס גרשפלד
סטודיו ירוק
רביעי 03.04
07:30
*פילאטיס מכשירים
אוולין צופי
סטודיו מכשירים
08:30
עיצוב דינאמי
דורית אשכנזי
סטודיו ירוק
08:30
*פילאטיס מכשירים
טלי גמליאלי
סטודיו מכשירים
09:30
*פילאטיס מכשירים
טלי גמליאלי
סטודיו מכשירים
09:30
פילאטיס
דורית אשכנזי
סטודיו ירוק
15:00
*פילאטיס מכשירים שיקומי
סמי אמינוב
סטודיו מכשירים
17:00
עיצוב
מיכאל אזולאי
סטודיו ירוק
17:00
פילאטיס
זיו כהן
סטודיו סגול
17:00
*פילאטיס מכשירים
דורית אשכנזי
סטודיו מכשירים
18:00
היט-חד פעמי
מיכאל אזולאי
סטודיו ירוק
18:00
*פילאטיס מכשירים
דורית אשכנזי
סטודיו מכשירים
18:00
פילאטיס
זיו כהן
סטודיו סגול
19:00
HIIT
מור כהן
סטודיו ירוק
19:00
*פילאטיס מכשירים
דורית אשכנזי
סטודיו מכשירים
19:00
יוגה ויניאסה 90 דקות
יוליה רודיוק
סטודיו סגול
20:00
*פילאטיס מכשירים
דורית אשכנזי
סטודיו מכשירים
20:00
זומבה
מירית אוחנה
סטודיו סגול
גרסת הדפסה
הרישום לשיעורים ייעשה באמצעות אפליקציית ספייס.
ההרשמה לשיעורי בוקר נפתחת ב-12:00 בצהריים יום לפני השיעור ולשיעורי ערב נפתחת ב-12:00 בצהרים ביום השיעור. ההרשמה לשיעורי בוקר בימי א' נפתחת בשבת החל מהשעה 20:30. ההרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים נפתחת ב-12:00 בצהריים, 7 ימים לפני מועד השיעור
ניתן להירשם לשיעורים עד 5 דקות לאחר תחילת השיעור (על בסיס מקום פנוי)
ביטול הרשמה עד חצי שעה לפני תחילת שיעור, ביטול הרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים עד שעתיים לפני תחילת השיעור.
שיעורי פילאטיס מכשירים ברשת הינם בתשלום נוסף
2017 © כל הזכויות שמורות לרשת מועדוני כושר Space