ראשון לציון
חדר כושר + חוגים
מערכת שעות
שבת 27.07
09:00
היט
סבב מדריכים
סטודיו
10:00
פילאטיס/עיצוב
סבב מדריכים
סטודיו
17:30
*פילאטיס מכשירים
אוראל רובין
פילאטיס מכשירים
18:00
HIIT
יאיר ברקת
סטודיו
18:30
*פילאטיס מכשירים
אוראל רובין
פילאטיס מכשירים
19:00
יוגה אשטנגה (שעה ורבע)
הילה חלפון
סטודיו
19:30
*פילאטיס מכשירים
אוראל רובין
פילאטיס מכשירים
20:30
זומבה
צליל אתירם
סטודיו
ראשון 28.07
08:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
08:30
עיצוב
שרון מימון
סטודיו
08:30
*בון פילאטיס מכשירים
אירנה קופל לוין
פילאטיס מכשירים
09:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
09:30
פילאטיס ומתיחות
שרון מימון
סטודיו
09:30
*בון פילאטיס מכשירים
אירנה קופל לוין
פילאטיס מכשירים
10:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
10:30
פילאטיס
מורן בן יוסי
סטודיו
10:30
*בון פילאטיס מכשירים
אירנה קופל לוין
פילאטיס מכשירים
17:00
בטן, ישבן, יריכיים
אלינור תומר
סטודיו
17:00
*פילאטיס מכשירים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
18:00
קור פילאטיס ומתיחות
אלינור תומר
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
18:30
*בון פילאטיס מכשירים
אולגה ציבלין
פילאטיס מכשירים
19:00
עיצוב דינאמי
אופק קרואני
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
19:30
*בון פילאטיס מכשרירים
אולגה ציבלין
פילאטיס מכשירים
20:00
היט
אופק קרואני
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
20:30
*בון פילאטיס מכשירים
אולגה ציבלין
פילאטיס מכשירים
21:00
קיקבוקס
אריאל ישועה
סטודיו
שני 29.07
08:30
עיצוב
מאיה דאבידה
סטודיו
08:30
*פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
09:00
*בון פילאטיס מכשירים
מילנה סולומון
פילאטיס מכשירים
09:30
יוגה ויניאסה (שעה וחצי)
אסף ששון
סטודיו
09:30
*פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
10:00
*בון פילאטיס מכשירים
מילנה סולומון
פילאטיס מכשירים
10:30
*פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
11:30
*פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
16:30
*בון פילאטיס מכשירים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
17:00
פילאטיס
להב גרינברג
סטודיו
17:30
*בון פילאטיס מכשירים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
18:00
עיצוב
להב גרינברג
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
18:30
*בון פילאטיס מכשירים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
19:00
פילאטיס
להב גרינברג
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
19:30
*בון פילאטיס מכשירים
שיר קדוש
פילאטיס מכשירים
20:00
BODYPUMP
מדריך מחליף
סטודיו
שלישי 30.07
08:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
08:30
עיצוב
אופק קרואני
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
09:30
פילאטיס ומתיחות
אופק קרואני
סטודיו
10:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
10:30
*בון פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
10:30
פילאטיס
מורן בן יוסי
סטודיו
11:30
*בון פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
16:00
*פילאטיס מכשירים
ויקי טסלפפה
פילאטיס מכשירים
16:30
*בון פילאטיס מכשירים
אודליה אשר
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים
ויקי טסלפפה
פילאטיס מכשירים
17:30
*בון פילאטיס מכשירים
אודליה אשר
פילאטיס מכשירים
18:00
אירובי דאנס מדרגה
אופק קרואני
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים
אירינה גוטקין
פילאטיס מכשירים
18:30
*בון פילאטיס מכשירים
אודליה אשר
פילאטיס מכשירים
19:00
תחנות אירובי
אופק קרואני
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים
אירינה גוטקין
פילאטיס מכשירים
20:00
זומבה
צליל אתירם
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים
אירינה גוטקין
פילאטיס מכשירים
20:00
*בון פילאטיס מכשירים
ליליאן רובין
פילאטיס מכשירים
20:15
יוגה ויניאסה (שעה ורבע)
הילה חלפון
גג (קומה 3)
21:00
פילאטיס
אירינה גוטקין
סטודיו
21:00
*בון פילאטיס מכשירים
ליליאן רובין
פילאטיס מכשירים
רביעי 31.07
07:30
*פילאטיס מכשירים
ירין מרצישבסקי
פילאטיס מכשירים
08:30
פילאטיס
חן שטיין
סטודיו
08:30
*פילאטיס מכשירים
ירין מרצישבסקי
פילאטיס מכשירים
09:30
עיצוב
מור כהן
סטודיו
09:30
*פילאטיס מכשירים
חן שטיין
פילאטיס מכשירים
09:30
*בון פילאטיס מכשירים
ירין מרצישבסקי
פילאטיס מכשירים
10:30
*פילאטיס מכשירים
חן שטיין
פילאטיס מכשירים
10:30
*בון פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
15:00
*פילאטיס מכשירים
אירינה גוטקין
פילאטיס מכשירים
16:00
*פילאטיס מכשירים
אירינה גוטקין
פילאטיס מכשירים
17:00
עיצוב
מירי לוי
סטודיו
17:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
17:30
*בון פילאטיס מכשירים
אירינה גוטקין
פילאטיס מכשירים
18:00
קור פילאטיס
מירי לוי
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
18:30
*בון פילאטיס מכשירים
אירינה גוטקין
פילאטיס מכשירים
19:00
BODYPUMP
יאיר ברקת
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
19:30
*בון פילאטיס מכשירים
אירינה גוטקין
פילאטיס מכשירים
20:00
קיקבוקס
יאיר ברקת
סטודיו
חמישי 01.08
08:30
קור פילאטיס
מירי לוי
סטודיו
08:30
*פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
09:00
*בון פילאטיס מכשירים
אירנה קופל לוין
פילאטיס מכשירים
09:30
עיצוב פונקציונאלי
מירי לוי
סטודיו
09:30
*פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
10:00
*בון פילאטיס מכשירים
אירנה קופל לוין
פילאטיס מכשירים
10:30
*פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
11:00
*בון פילאטיס מכשירים
אירנה קופל לוין
פילאטיס מכשירים
11:30
*פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
16:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
17:00
פילאטיס
ליאור כהן
סטודיו
17:30
*בון פילאטיס מכשירים
הדר ביטון
פילאטיס מכשירים
18:00
עיצוב
מור כהן
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
18:30
*בון פילאטיס מכשירים
הדר ביטון
פילאטיס מכשירים
19:00
זומבה
מירית כהן אוחנה
סטודיו
19:30
*בון פילאטיס מכשירים
הדר ביטון
פילאטיס מכשירים
20:00
יוגה ומדיטציה (שעה וחצי)
אסף ששון
סטודיו
שישי 02.08
08:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
08:30
עיצוב דינאמי
מיטל גבאי
סטודיו
08:30
*בון פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
09:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
09:30
פילאטיס
מיטל גבאי
סטודיו
09:30
*בון פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
10:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
10:30
BODYPUMP
עדי דוד אודה
סטודיו
10:30
*בון פילאטיס מכשירים
אופק קרואני
פילאטיס מכשירים
11:00
*פילאטיס מכשירים
תמי אפק
פילאטיס מכשירים
11:45
פילאטיס
עדי דוד אודה
סטודיו
12:30
*פילאטיס מכשירים
ירין/אוראל(סבב)
פילאטיס מכשירים
13:30
*פילאטיס מכשירים
ירין/אוראל(סבב)
פילאטיס מכשירים
14:30
יוגה (שעה וחצי)
נופר אילדיס
סטודיו
14:30
*פילאטיס מכשירים
ירין/אוראל(סבב)
פילאטיס מכשירים
גרסת הדפסה
הרישום לשיעורים ייעשה באמצעות אפליקציית ספייס.
ההרשמה לשיעורי בוקר נפתחת ב-12:00 בצהריים יום לפני השיעור ולשיעורי ערב נפתחת ב-12:00 בצהרים ביום השיעור. ההרשמה לשיעורי בוקר בימי א' נפתחת בשבת החל מהשעה 20:30. ההרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים נפתחת ב-12:00 בצהריים, 7 ימים לפני מועד השיעור
ניתן להירשם לשיעורים עד 5 דקות לאחר תחילת השיעור (על בסיס מקום פנוי)
ביטול הרשמה עד חצי שעה לפני תחילת שיעור, ביטול הרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים עד שעתיים לפני תחילת השיעור.
שיעורי פילאטיס מכשירים ברשת הינם בתשלום נוסף
2017 © כל הזכויות שמורות לרשת מועדוני כושר Space