באר שבע - עזריאלי הנגב
חדר כושר + חוגים
מערכת שעות
שישי 29.03
08:00
*פילאטיס מכשירים
שחר שוהם
פילאטיס מכשירים
09:00
פילאטיס
נועה שומרוני
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים
שחר שוהם
פילאטיס מכשירים
10:00
פונקציונאלי
עמית בוארון
סטודיו
10:00
*פילאטיס מכשירים
שחר שוהם
פילאטיס מכשירים
11:00
*פילאטיס מכשירים
שחר שוהם
פילאטיס מכשירים
12:30
*פילאטיס מכשירים קלאסי
יובל ממן
פילאטיס מכשירים
13:30
בטן ישבן ירכיים
דור אברמוט
סטודיו
13:30
*פילאטיס מכשירים קלאסי
יובל ממן
פילאטיס מכשירים
שבת 30.03
18:30
בטן ישבן ירכיים
שלו קופרמן
סטודיו
ראשון 31.03
08:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
שלי אוישר
פילאטיס מכשירים
09:00
CORE ומוביליטי
דור אברמוט
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
שלי אוישר
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
עמית בוארון
פילאטיס מכשירים
18:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
עמית בוארון
פילאטיס מכשירים
18:00
HIIT
דור אברמוט
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
נועה בורלא
פילאטיס מכשירים
19:00
BODYPUMP
עמית בוארון
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
נועה בורלא
פילאטיס מכשירים
20:00
פילאטיס
עמית בוארון
סטודיו
21:00
*פילאטיס מכשירים POWER
גבריאלה דוטרו
פילאטיס מכשירים
שני 01.04
09:00
בטן ישבן ירכיים
דור אברמוט
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
10:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
16:00
*פילאטיס מכשירים POWER
גבריאלה דוטרו
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים POWER
גבריאלה דוטרו
פילאטיס מכשירים
17:30
פונקציונאלי
שלו קופרמן
סטודיו
18:30
Vinyasa YOGA
מעיין חורש
סטודיו
18:30
*פילאטיס מכשירים POWER
גבריאלה דוטרו
פילאטיס מכשירים
19:30
*פילאטיס מכשירים מודרני
מאיה אקנין
פילאטיס מכשירים
19:30
TABATA
גבריאלה דוטרו
סטודיו
20:30
*פילאטיס מכשירים מודרני
מאיה אקנין
פילאטיס מכשירים
21:30
*פילאטיס מכשירים מודרני
מאיה אקנין
פילאטיס מכשירים
שלישי 02.04
08:00
*פילאטיס מכשירים POWER
גבריאלה דוטרו
פילאטיס מכשירים
09:00
Vinyasa YOGA
מעיין חורש
סטודיו
09:00
*פילאטיס מכשירים POWER
גבריאלה דוטרו
פילאטיס מכשירים
10:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
יובל ממן
פילאטיס מכשירים
11:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
יובל ממן
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
18:00
בטן ישבן ירכיים
עמית בוארון
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
19:00
פילאטיס
עמית בוארון
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
20:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
עמית בוארון
פילאטיס מכשירים
20:00
קיקבוקס
הודיה חדד
סטודיו
רביעי 03.04
09:00
TABATA
עמית בוארון
סטודיו
10:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
עמית בוארון
פילאטיס מכשירים
11:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
עמית בוארון
פילאטיס מכשירים
16:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
אביטל ברק
פילאטיס מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
אביטל ברק
פילאטיס מכשירים
17:50
כח וסיבולת
גבריאלה דוטרו
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
אביטל ברק
פילאטיס מכשירים
19:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
אביטל ברק
פילאטיס מכשירים
19:00
פילאטיס
נועה שומרוני
סטודיו
20:00
HIIT
שלו קופרמן
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
אביטל ברק
פילאטיס מכשירים
21:00
*פילאטיס מכשירים מודרני
אביטל ברק
פילאטיס מכשירים
חמישי 04.04
08:30
*פילאטיס מכשירים קלאסי
עמית בוארון
פילאטיס מכשירים
09:30
פילאטיס
עמית בוארון
סטודיו
16:00
*פילאטיס מכשירים POWER
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
17:10
*פילאטיס מכשירים POWER
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
18:00
Vinyasa YOGA
מעיין חורש
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים POWER
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
19:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
עומר בוזנח
פילאטיס מכשירים
19:00
פונקציונאלי
גבריאלה דוטרו
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
יובל ממן
פילאטיס מכשירים
21:00
*פילאטיס מכשירים קלאסי
יובל ממן
פילאטיס מכשירים
גרסת הדפסה
הרישום לשיעורים ייעשה באמצעות אפליקציית ספייס.
ההרשמה לשיעורי בוקר נפתחת ב-12:00 בצהריים יום לפני השיעור ולשיעורי ערב נפתחת ב-12:00 בצהרים ביום השיעור. ההרשמה לשיעורי בוקר בימי א' נפתחת בשבת החל מהשעה 20:30. ההרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים נפתחת ב-12:00 בצהריים, 7 ימים לפני מועד השיעור
ניתן להירשם לשיעורים עד 5 דקות לאחר תחילת השיעור (על בסיס מקום פנוי)
ביטול הרשמה עד חצי שעה לפני תחילת שיעור, ביטול הרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים עד שעתיים לפני תחילת השיעור.
שיעורי פילאטיס מכשירים ברשת הינם בתשלום נוסף
2017 © כל הזכויות שמורות לרשת מועדוני כושר Space