אודות ספייס קריית אתא
*8979

על המועדון

שיעורי הסטודיו שעות פעילות אודות המועדון צור קשר דרושים אימונים אישיים

אנחנו ספייס קריית אתא

המועדון החמישי של הרשת אשר נפתח בשנת 2014 בלב ליבה של העיר קרית אתא, והפך במהרה למוביל ולמתקדם ביותר באזור. נגיש לאוכלוסייה של כ- 30,000 תושבים המתגוררים בקרבת המועדון.

שטח המועדון מתפרס על פני שני מפלסים כאשר בקומתו העליונה פועל חד"כ ובקומתו התחתונה אולם סטודיו, בשטח כולל של למעלה מ- 1,500 מ"ר, בעיצוב אדריכלי עכשווי ויוקרתי.

המועדון מאובזר בציוד המקצועי והמתקדם מסוגו בעולם (חברת Star Trace), הכולל עשרות מכשירי אירובי מתקדמים, בעלי מסכי LCD, ומגוון עשיר של מכשירי כוח ומשקולות חופשיים אשר מספקים למתאמנים שלנו חווית אימון מושלמת.

המועדון מציע אזור אימון פונקציונאלי ייחודי ומתקדם הכולל אביזרים וציוד מקצועי וביניהם – כלובים, חבלים, בוקסים, קטלבלס, כדורי כוח, מזחלות ועוד.

צוות המדריכים במועדון, כולל את צוות המדריכים הטוב והמקצועי באזור הקריות. כמו כן, במועדון פועל שירות של מאמנים אישיים אשר יודעים להפיק את המיטב, כך שכל אחד מהמתאמנים יוכלו להגיע לתוצאות בצורה המהירה והבריאה ביותר.

במועדון שני אולמות סטודיו חוגים מרווחים בהם מתקיימים בכל יום מגוון רחב של חוגים  ואימונים וביניהם: שיעורי Les Mills, עיצוב וחיטוב הגוף, אימוני רצועות פילאטיס, קיקבוקסינג, אירובי, יוגה, צפיפות עצם ועוד.

במועדון מתחם מלתחות מפואר ומפנק הכולל תאי אחסון לשירות המתאמנים.

במועדון קיים בר בריאות המציע לרווחת המתאמנים מזון ושתייה בריאה.

תודה שפנית,נציגנו יחזרו אליך בהקדם!
2017 © כל הזכויות שמורות לרשת מועדוני כושר Space
Website created by