בת ים
חדר כושר + חוגים
מערכת שעות
חמישי 28.03
08:15
בטן ישבן יריכיים
דורית אשכנזי
סטודיו
09:15
*פילאטיס מכשירים
דורית אשכנזי
סטודיו מכשירים
17:00
*פילאטיס מכשירים
שגית ענבר
סטודיו מכשירים
18:00
פילאטיס
שגית ענבר
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים
נעמי וייצמן
סטודיו מכשירים
19:00
טרמפולינות
שגית ענבר
סטודיו
19:00
*פילאטיס מכשירים
נעמי וייצמן
סטודיו מכשירים
20:00
יוגה - חדש !!
נדיה טרסקוב
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים
נעמי וייצמן
סטודיו מכשירים
שישי 29.03
08:30
עיצוב דינאמי
סבטה ינב
סטודיו
08:30
*פילאטיס מכשירים
שגית ענבר/נעמי וייצמ
סטודיו מכשירים
09:30
*פילאטיס מכשירים
שגית ענבר/נעמי וייצמ
סטודיו מכשירים
09:30
פילאטיס מתיחות
סבטה ינב
סטודיו
10:30
*פילאטיס מכשירים
שגית ענבר/נעמי וייצמ
סטודיו מכשירים
11:30
*פילאטיס מכשירים
שגית ענבר/נעמי וייצמ
סטודיו מכשירים
שבת 30.03
09:30
עיצוב
סבב מדריכים
סטודיו
10:00
פילאטיס מכשירים
רחל הכט
סטודיו מכשירים
10:30
פילאטיס
סבב מדריכים
סטודיו
11:00
פילאטיס מכשירים
רחל הכט
סטודיו מכשירים
19:30
אימון כח
לידור אלדו
סטודיו
ראשון 31.03
08:30
עיצוב
רני מאי גיל
סטודיו
17:00
core פילאטיס
מיטל גבאי
סטודיו
17:30
*פילאטיס מכשירים
דניאל חכם
סטודיו מכשירים
18:00
BODYPUMP
מיטל גבאי
סטודיו
18:30
*פילאטיס מכשירים
דניאל חכם
סטודיו מכשירים
19:00
עיצוב דינאמי
שרון גרופי
סטודיו
19:30
*פילאטיס מכשירים
עדי דוד אודה
סטודיו מכשירים
20:00
זומבה
שרון גרופי
סטודיו
20:30
*פילאטיס מכשירים
עדי דוד אודה
סטודיו מכשירים
שני 01.04
08:00
יוגה האטה וניאסה שעה וחצי
יניב אלפנדרי
סטודיו
09:00
פילאטיס מכשירים
לוטם אשכנזי
סטודיו מכשירים
17:30
פילאטיס
סבטה ינב
סטודיו
17:30
*פילאטיס מכשירים
נעמי וייצמן
סטודיו מכשירים
18:30
היט
סבטה ינב
סטודיו
18:30
*פילאטיס מכשירים
נעמי וייצמן
סטודיו מכשירים
19:30
יוגה האטה וניאסה שעה וחצי
יניב אלפנדרי
סטודיו
19:30
*פילאטיס מכשירים
נעמי וייצמן
סטודיו מכשירים
שלישי 02.04
08:15
פילאטיס ומתיחות
דורית אשכנזי
סטודיו
09:15
*פילאטיס מכשירים
דורית אשכנזי
סטודיו מכשירים
17:00
עיצוב
עדן דוד
סטודיו
17:00
*פילאטיס מכשירים
שגית ענבר
סטודיו מכשירים
18:00
פילאטיס
עדן דוד
סטודיו
18:00
*פילאטיס מכשירים
שגית ענבר
סטודיו מכשירים
19:00
*פילאטיס מכשירים
מיכל מאיר
סטודיו מכשירים
19:00
טרמפולינות
שגית ענבר
סטודיו
20:00
*פילאטיס מכשירים
מיכל מאיר
סטודיו מכשירים
20:00
זומבה
אופיר עוזיאל
סטודיו
רביעי 03.04
08:30
יוגה
אסף ששון
סטודיו
09:30
*פילאטיס מכשירים
אוראל רובין
סטודיו מכשירים
10:30
*פילאטיס מכשירים
אוראל רובין
סטודיו מכשירים
17:30
פילאטיס
עדן דוד
סטודיו
17:30
*פילאטיס מכשירים
לורה שבליוב
סטודיו מכשירים
18:30
היט
עדן דוד
סטודיו
18:30
*פילאטיס מכשירים
לורה שבליוב
סטודיו מכשירים
19:30
*פילאטיס מכשירים
לורה שבליוב
סטודיו מכשירים
19:30
BODYPUMP
לידור אלדו
סטודיו
גרסת הדפסה
הרישום לשיעורים ייעשה באמצעות אפליקציית ספייס.
ההרשמה לשיעורי בוקר נפתחת ב-12:00 בצהריים יום לפני השיעור ולשיעורי ערב נפתחת ב-12:00 בצהרים ביום השיעור. ההרשמה לשיעורי בוקר בימי א' נפתחת בשבת החל מהשעה 20:30. ההרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים נפתחת ב-12:00 בצהריים, 7 ימים לפני מועד השיעור
ניתן להירשם לשיעורים עד 5 דקות לאחר תחילת השיעור (על בסיס מקום פנוי)
ביטול הרשמה עד חצי שעה לפני תחילת שיעור, ביטול הרשמה לשיעורי פילאטיס מכשירים עד שעתיים לפני תחילת השיעור.
שיעורי פילאטיס מכשירים ברשת הינם בתשלום נוסף
2017 © כל הזכויות שמורות לרשת מועדוני כושר Space